Flightradar - Radar Fluturimi  
Langua:  English  Nederlands  Deutsch  Español  français - French  Italiano  Polski  Turk  Czech  Portuguese  Dansk  Hrvatski  Finnish  Norwegian  Swedish العربية
Lithuania  Armenian  Georgian  Shqipëri  Україна  русский  Slovenie  Slovensko  Romania  Hungary  Bosnia  Bulgaria  Latvia  Greece  Serbia  Japanes  Chinese  South Korea  Vietnam  Thai  Indonesia Afrikaans 
Mirë se vini!
Lëvizjet e aeroplanëve ndjekur nga radari.
Evropë: Shqipëria, Belgjika, Bosnja, Bullgaria, Kroacia, Republika Çeke, Danimarka, Gjermania, Anglia, Finlanda, Franca, Greqia, Hungaria, Irlanda, Italia, Hollanda, Norvegjia, Polonia, Portugalia, Rusia, Sllovenia, Sllovakia, Spanja, Scotland , Suedia, Turqia, Ukraina, Amerika e Jugut: Argjentina, Brazili, Kili, Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Republika Dominikane, Paraguai, Peru, Uruguaj, Azi: Japonia, Kina, Korea e Jugut, Amerika e Veriut: Shtetet e Bashkuara, Kanada, Oqeani , Afrika e Jugut dhe shumë vende të tjera
Vetëm aeroplanë me një transponder ADS-B ju shihni në radar.
Flightradar24

lëvizjet Fluturimi
Radarbox 24

Radarbox 24

lëvizjet Fluturimi
Planefinder

Planefinder

Flight Aware
Ndjekja live Fluturimi

Flight Aware

lëvizjet Fluturimi
Flightradar24

Flightradar24

Virtual Radar

Virtual Radar

Të hapur dhe të zgjedhin
Global Radar View
Squawk codes
Kliko këtu për Squawk kode 
English
Squawk codes
Kliko këtu për një shpjegim të transponder.
Squawk codes  English  Frances  Deutsch

 

lëvizjet Fluturimi Casper

    

CasperNetherlands Amsterdam - Maastricht  Brussel  Engeland Birmingham - Londër - Manchester - Newcastle
Germany
Berlin - Dusseldorf -  Frankfurt  - Hamburg - Hannover - Leipzig  Oostenrijk Vienna  France Bordeaux - Metz  

Dansk Billund    Dublin   Zurich  Czech Ostrava   Porto   Tel Aviv

Ndonjëherë një stacion nuk është në dispozicion.

Nëse hartë nuk shfaqet, shtypni F5 (1 herë).

Arinc flight data display
Arinc flight data display 
English
Flight info
Navy Amerikës  English
Flightview
Flightview Tracker Fluturimi 
English
Flight info
info Aircraft
 English
Flugzeug info  Flugzeug info  Flugzeug info   Info Fluturimi - Llojet e aeroplaneve - aeroportet - gallery photo - Kodet e linjave ajrore dhe vendet, etj
Kliko këtu për kodet e aeroportit të gjithë botën English  Faqet e internetit të ndryshme të linjave ajrore English 
Plani Airlines tapiceri  English Dutch Deutsch
Seatplan - Stoelindeling - Sitzplane Seatplan - Stoelindeling - Sitzplan  

Nave da crociera e finder
Virtual turne
787 Dreamliner tour
ndërtuesit Aircraft
Fokker Bombardier Airbus  Boeing
www.vluchtschemas.nl

Në faqen e internetit "vluchtschemas.nl" ju do të gjeni Oraret e fluturimeve nga Evropa deri në Karaibe, Amerikën e Jugut dhe Florida. Edhe informacione të tjera të udhëtimit, të tilla si planet tapiceri linjat ajrore, të udhëtojë Apps, aeroportet dhe info rreth vendeve dhe linjave ajrore.

Fluturimi Oraret

Gjuhë: 

Hoofdpagina vliegschema's Nederlands  Main Page Flight Schedules English  Haüpt menü Flugplane Deutsch  Principales Horarios página de Vuelos español


Nisja nga: Amsterdam, Bruksel, Dusseldorf, Frankfurt, Mynih, Londër, Madrid, Lisboa dhe Zurich.

Udhëtoni për në Argjentinë - Buenos Aires, Aruba - Oranjestad, Bolivia - Santa Cruz, Bonaire - Kralendijk, Brazil - Santa Cruz - Fortaleza - Recife - Rio de Janeiro - Salvador de Bahia, Chile - Santiago de Kili, Kolumbi - Bogota, Costa Rica - San Jose, Cuba - Havana - Holguin - Santa Clara - Varadero, Curacao - Willemstad, Dominican Republic - Puerto Plata - Punta Cana - Santo Domingo, Florida - Miami - Orlando, Jamaica - Montego Bay, Meksikë - Cancun - Mexico City, Panama - Panama City, Peru - Lima, Puerto Rico - San Juan, Saint Martin - Philipsburg, Surinam - Paramaribo, Uruguaj - Montevideo dhe Venezuela - Caracas.
Fluturimi informacionit - oraret - nisje - Mbërritjet - tipit avion - ndalesave - rrugët dhe oraret
 


Airlines: Air Europa - British Airways - Condor flugdienst - Delta Airlines - Iberia -
KLM - Air France - Surinam Airways, Swiss Airlines - TUIfly Belgium - TUIfly Netherlands and United Airlines

agazhi - Kontrolloni në - aeroporte - Videos

  Flight Schedules, ThomFly, TUIfly, Jetairfly, Condor, Air Berlin, etc. Overview flight schedules by countries and airlines with flight days, flight number and mention nonstop flight. Schiphol Amsterdam info  
 Flight Schedules - times - flightplan - TUIfly  Flight Schedules - times - flightplan - Air Europa  Flight Schedules - times - flightplan - Condor  Flight Schedules - times - flightplan - KLM / Air France  
Flight Schedules - times - flightplan - Iberia Flight Schedules - times - flightplan - Delta Airlines Flight Schedules - times - flightplan - TUI fly Belgium  Flight Schedules - times - flightplan -  United Airlines  British Airways Lufthansa 
 
www.thelatinworld.nl

Weather Central America

Moti Karaibe

 Video travel tips
Videos Travel Tips

Salsa internet radio  Cheapest tickets with Google Flights

Salsa history

Historia e Salsa

IngleshNederlandsDeutschEspañolFrancesItalianoRussianCzech


Prapa

Home